• کارشناس دیجیتال مارکتینگ ( سرچ مارکتینگ ) (‌سئو - ادوردز ) گروه نکست سین
  Search Engine Marketing Manager at Nextseen.com

درباره فرشاد غضنفری

برنامه نویسی را از سال ۲۰۰۳ به صورت حرفه ای دنبال کرده ام. اگر شما هم از نسلی هستید که دوران کدنویسان پایه وب به سیستم های مدیریت محتوایی مانند نیوک را به یاد دارید. فرشاد غضنفری مدیر اولین سیستم مدیریت محتوای ایران در کنار بهزاد بهزادی بوده است. دیجیتال مارکتینگ و مخصوصا سرچ مارکتینگ علاقه اصلی این روزهای من است که به صورت حرفه ای و کاری دنبال می کنم . در شرکت های بسیاری مانند دیجی کالا - دیجی استایل حاضر بوده ام و ارائه خدمت به برندهایی مانند ورزش ۳ - تماشا - روبان - چنگال - ال جی - پرشین بلاگ - پمپرز و  ... موجب افتخار کاری بنده بوده است . فریلنسری را هیچ گاه ترک نکرده ام و همواره ذات اصلی ام به دنبال دورکاری و مشارکت در پروژه های تحت وب بوده است.

فرشاد غضنفری به عنوان هم بنیان گذار و مدیر فنی شرکت نکست سین دارای نشان گوگل پارتنر  می باشد و در این لینک می توانید مشخصات هویتی نکست سین به عنوان شرکت تایید شده توسط گوگل در زمینه سرچ مارکتینگ را مشاهده کنید.

 

خدمات

نوشته های حرفه ای های وب

دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی اینترنتی

فضای دیجیتال ایران در حال تغییر است و این تغییر در بخش مارکتینگ بیشتر نمود می کند. حوزه های دیجیتال مارکتینگ و کانال های ارتباطی آن یکی از راه های کسب درآمد افزون تر برای حرفه ای های وب بشمار می رود

 1. طراحی وب سایت

  هزینه های طراحی وب سایت زمانی که طرح و برنامه ای برای آن نداریم مطمئنا گران تمام میشود . اما اگر با پلنی خوب مسیر حرکت خود را تا هدف خود روشن کنیم هیچگاه از روش اجرای طرح خود پشیمان نخواهیم شد.

 2. موبایل اپلیکیشن

  توسعه موبایل اپ توسط گروهی که بیش از ۱۰۰۰ اپلیکیشن را در ایران توسعه داده اند و در منابع آن ثبت کرده اند. 

 3. بهینه سازی وبسایت / سئو

  سئو یکی از کارهای تخصصی من است که برای شرکت هایی همچون دیجی کالا و دیجی استایل و سایر برندهای مطرح به صورت مشاوره انجام داده ام . 

 4. تبلیغات گوگل SEA

  روش های کسب اطلاعات و تبلیغ در گوگل به لحاظ تکنیکی بسیار پیجیده و تحلیل بسیار کاملی می طلبد.

 5. رپورتاژ و تبلیغات متنی محتوایی

  محتوا همه چیز است و باید به سمتی حرکت کنیم که پیام خود را با هزینه کم در سایت های مختلف مطرح کنیم .

وبلاگ فرشاد غضنفری

مشتریان و حرفه ای های وب ایران

 

آخرین مطالب وبلاگ