خرید کتاب سئو

سئو چیست؟

در این کتاب ۲۵۶ صفحه ای سعی کرده ایم که تا اطلاعات کاملی در مورد اصطلاحات و فاکتورهای اثرگذار بر روند بهینه سازی وب سایت ها گردآوری و تالیف کنیم. این اطلاعات حاصل تجربه و مشاوره بهترین برندهای ایرانی و خارج از کشور است که فرشاد غضنفری به عنوان هم بنیان گذار گروه نکست سین تجربه کرده است.

به جمع خوانندگان این کتاب بپویندید

برای خرید این کتاب می توانید در دو حالت نسخه فیزیکی و الکترونیکی اقدام کنید. ما به شما توصیه می کنیم که از نسخه الکترونیکی کتاب استفاده کنید تا منابع محیط زیست را با انباشت کاغذ هدر ندهیم. برای خرید نسخه الکترونیک می توانید از وب سایت فیدیبو استفاده نمایید.

سوالاتی قبل از خرید کتاب

اگر شما هم سوالی دارین که جزو سوالات متداول نبود می تونید از من شخصا بپرسید.

کتاب برای هر سطحی مخصوصا افرادی که به دنبال اطلاع از اصطلاحات رایج در سئو و بازاریابی دیجیتال هستند بسیار توصیه می شود. پس اگر خود را فردی مبتدی در این زمینه می دانید، می توانید از مطالب این کتاب صرفا در جهت بالا بردن اطلاعات خود استفاده کنید.

محوریت اصلی کتاب مبتنی بر تجربیات و منابع روز دنیا است. آنچه در وب فارسی برای جستجوها رخ می دهد و راه حل هایی که می توان از آن ها در جهت بهینه سازی وب سایت های اینترنتی استفاده کرد.

افراد حرفه ای همواره از آخرین منابع مرتبط با کسب و کار خود مطلع هستند، اما در این کتاب علاوه بر منابع روز دنیا، تجربیات ما از برندهای معروف کشور ایران درج شده است که ممکن است برای افراد حرفه ای نیز جذاب باشد.

در این کتاب سعی شده است تا به تعادلی از تجربه و علم برسیم. برخی از موارد صرفا نظری است که سعی شده است تا با درج مثال ها آن ها را عینی کنیم.

خیر، سعی شده است تمامی مثال ها مربوط به برندهای داخلی باشد که مولف کتاب به عنوان مشاور آن ها در کسب و کار اینترنتی آن ها حضور داشته است.

این کتاب یک فرهنگ اصطلاحات و فاکتورهای اثرگذار بر کسب و کار های اینترنتی در زمینه سئو به شمار می رود. بیش از ۱۸۰ فاکتور پوشش داده شده است اما این ها به هیچ عنوان تمام علم مرتبط با بهینه سازی وب سایت ها نیست.

آنچه در کتاب پوشش داده ایم؟

در کتاب ترفندهای بهینه سازی وب سایت ها سعی کردیم بیش از ۱۸۰ فاکتور موثر را پوشش بدهیم که می توانیم در چندین موضوع مستقیم دسته بندی کنیم.

فاکتورهای مرتبط با sEO

استفاده از کلیدواژه ها در جایگاه های مختلف، اولویت بندی موقعیت کلیدواژه ها در صفحه، حجم کلیدواژه ها

دانلود ۲۰ صفحه ابتدایی کتاب

قبل از سفارش اینترنتی می توانید ۴۰ صفحه ابتدایی کتاب را مطالعه کنید و اگر مایل بودید برای تهیه ادامه آن به سایت فیدیبو (‌دیجیکالا) مراجعه نمایید.