شمس : شروعی دوباره برای برندی با قدمت زیاد

برند شمس اخیرا در همکاری که با ما داشته است اخیرا تمرکز بیشتری را در بحث بازاریابی دیجیتال قرار داده است. شمس در گذشته و قبل از انقلاب محصول آبجو شمس را تولید می کرد . اکنون با تولید نوشیدنی مالت بدون الکل به بازار ایران بازگشته است و محصولی از تولیدات کسل نوش کاله محسوب می شود. اکنون در پروژه سئو این برند قصد داریم تا اعتبار گذشته را مجدد به خدمت بگیریم.

متن معرفی برند :

متولد شدیم

از آن روزی که اولین سنگ‌بنای شمس گذاشته شد، حدود ۵۶ سال می‌گذرد. از همان ابتدا برای بودن در کنار شما و برند محبوب شما بودن مشتاقانه تلاش کردیم. آرزو کردیم محصولی با کیفیت و در خور شما ارائه کنیم؛ سرمان را با افتخار بالا بگیریم و به خودمان ببالیم که همراه لحظات شما هستیم.

سرسختانه ادامه داده‌ایم

طی سال‌ها با جمعی از بهترین‌های صنعت نوشیدنی در ایران همراه شدیم و با نگاهی برای بهتر شدن و پیشرفت در راه تغییر قدم برداشتیم. در کارخانه‌ای ۵/۴ هکتاری در محله باغستان شهریار، با شما بزرگ شدیم و طعم‌های مختلف گرفتیم. امروز ، یکی از برندهای شرکت کاسل نوش هستیم که محصولاتش مطابق با استاندارهای جهانی تولید و به سراسر ایران عرضه می‌شود.

تازه شدیم

افتخار می‌کنیم که با کوله‌باری از دانش و تجربه گذشته و علم و تخصص روز دنیا، روح و جان تازه‌ای گرفته‌ایم و هم‌اکنون جسورانه‌تر از قبل، همچنان با عشق در مسیر پیشرفت قرار داریم و هر روز برای بهتر و تازه‌تر شدن تلاش می‌کنیم. این نگاه نه تنها در کیفیت مالت، تنوع طعم و بسته‌بندی، که در تمامی چرخه تولید ما به چشم می‌خورد. تلاش برای ارائه بهترین‌ها و ساختن ردپایی اثرگذار و مثبت از بودن‌مان در لحظات شما.

و امروز….

آرزویمان به واقعیت پیوست. با شما و در کنار شماییم و با حضور بهترین‌ها در کنارمان، برای آینده‌ای بهتر و تازه‌تر هر روز تلاش می‌کنیم.

از آنجایی که برند شمس مالت به تازگی شروع شده است صرفا از انتشار مطالب فنی مرتبط با پروژه پرهیز می کنیم.

البته حتما در کمپین شمست زد شرکت کنید و آرزو کنید.