دیجیتال مارکتینگ واژه ای است که این روزها زیاد به گوش می خورد و نیاز بازار کسب و کارهای آنلاین محسوب می شود. دیجیتال مارکتینگ یعنی رساندن پیام مشتری به مخاطبین در بستر آنلاین شبکه . از این رو نیاز است با شناختی که از کانال های این نوع از بازاریابی پیدا می کنیم ابزارهایی را برای بهینه سازی و لینک سازی » Link Building  آماده کنیم.

بسته های زیر در قالب ساختاری طبقه بندی شده اند که به آن متریک DA و PA گفته می شود. این دو نوع مقیاس به معنای اعتبار دامنه از ۰ تا ۱۰۰ و همینطور صفحه فرود است . بنابراین در هر بسته چه طلایی , نقره ای و  برنزی سایت هایی قرار گرفته اند که در یک رنج خاصی از این امتیاز قرار دارند. به طور مثال در بسته برنزی که قیمت پایین تری برای تبلیغات محتوایی و رپورتاژ آگهی دارد ما ۵۰ وب سایت بین بازه ۳۵ تا ۴۲ را فهرست کرده ایم و در بسته نقره ای بین ۴۲ تا ۵۵  و در بسته طلایی که بالاترین قیمت را شامل می شود از ۵۵ به بالا هستند.

منظور از این دسته بندی این نیست که با پرداخت مبلغ بیشتر ما می توانیم لینک سازی قوی تری بکنیم . گاهی انتخاب این بسته نیاز به استراتژی گذاری و سیاست گذاری دارد که این وظیفه ماست که سایت شما را از لحاظ لینک سازی بررسی و تحلیل کنیم و سپس بتوانیم به شما یکی از این بسته ها را پیشنهاد کنیم .

 

در صورتی که وب مستر هستید و یک یا چند وب سایت با امتیاز خوب در اختیار دارید شما می توانید با ما هماهنگ کنید تا برای قرار دادن آگهی متنی در سایت شما اقدام کنیم و از این راه کسب درآمد کنید.