درباره فرشاد غضنفری

سلام این مطلب رو بالا اوردم چراکه نباید وقتی شما در گوگل تایپ می کنید غضنفری , فرشاد و یا هرچیزی مرتبط با فرشاد غضنفری چیزی جز نام من در بالای صفحه نتایج بیاید. این رو از سر غرور نمی گویم بلکه سال ها کار در پیکره شرکت های مرتبط با سئو در من حسی شبیه همان داستان کوزه گر و کوزه شکسته را میدهد که شاید کمترین کار را در زمینه برندینگ خود انجام میدهم.

همایش سئو فرشاد غضنفری

اخیرا شرایط تغییر کرده است و فرشاد غضنفری این روزها بیشتر مشغول ایجاد زیرساختی برای آموزش عمومی افراد است . امیدواریم که در تابستان پیش رو این اتفاق خوب بیافتد و همه شما عزیزانی که علاقمند به یادگیری سئو و طراحی سایت و سایر مطالب مرتبط هستید از آن استفاده ببرید.

سئو چیست؟

بهینه سازی هر یک از کانال های ارتباطی مانند محتوا , نمایش , تصویر به  جهت بهتر دیده شدن در نتایج موتورهای جستجو را می توان سئو تعریف کرد. این تعریفی نیست که به صورت آکادمیک شما شنیده باشید بلکه یک تعریف جامع از هر آنچه مرتبط با سئو است.  به نظر شما این سوال که ایمیل مارکتینگ و ارسال ایمیل انبوه چه تاثیری بر سئو سایت ما دارد‌؟  سوال درستی است ؟

چرا باید سئو را یاد بگیریم ؟

دلیل یادگیری سئو نباید آنقدرها هم سخت باشد . چرا که شما هر چیزی مرتبط با مدیریت سایت را فرا می گیرید که فرایند بهبود سایت را سرعت ببخشید . حال فرض کنید دلیل کار برای سئو  این باشد که شما بیشتر در نتایج کلیدواژه ها و یا جملات کاربران در موتورهای جستجو دیده بشوید. چرا که نه ‌؟ هر کسی باید به این سمت حرکت کند و این یک فرایند طبیعی است.

سئو به چه دردی می خورد ؟

SEO  از شاخه های دیگری مانند SEA و SEM  و SMO نیز تاثیر می پذیرد . به این معنی که سئو تنها یک راه یک طرفه نیست بلکه برایند حضور شما در شبکه های اجتماعی – ترافیک ورودی سایت و CTR  و در نهایت تاثیر شما در موتورهای جستجو مانند گوگل بسیار مهم است. وقتی شما دانش سئو را داشته باشید به درستی حرکت می کنید و منتظر اتفاقی سر زدن گوگل به سایت خود نمی شوید بلکه خودتان آن را مجبور می کنید که در سایت شما گشت بزند و به شما اعتبار بدهد.

دوره های آنلاین سئو فرشاد غضنفری چه زمانی اجرا می شود ؟

در این تابستان سال ۹۶ دوره های آنلاین وبینار سئو را برگزار خواهیم کرد تا علاقمندان به سئو و طراحی سایت ابتدا پیش زمینه ی خوبی در این مورد پیدا کنند و سپس دوره های حضور را با همکاری دانشگاه تهران برگزار خواهیم کرد. در ضمن کتابی که در زمینه دیجیتال مارکتینگ و سئو به صورت اختصاصی مطرح است را نیز به شما هدیه خواهیم داد.